KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13348166
nr 1334 8166
Akvarell
Signerad Birgersdottter, daterad -82. Akvarell, 44x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 29 juni 2020
kl 18:52:36
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)